O firmie

Doświadczenie i profesjonalizm

Szukasz profesjonalnej firmy meblarskiej z indywidualnym podejściem do każdego klienta, która starannie i rzetelnie wykona Twoje wymarzone meble? A może zastanawiasz się, kto zagwarantuje Ci kompleksową realizację usług na najwyższym poziomie pod względem jakości? Nie musisz już szukać!

Nasza firma Dream Meble zapewni Ci pełną obsługę przy wykonaniu zamówienia, począwszy od pomiaru, wyceny i projektu, kończąc na terminowej dostawie i fachowym montażu dopracowanym w najdrobniejszych szczegółach. Specjalizujemy się w tworzeniu mebli na wymiar m.in. kuchennych, łazienkowych, biurowych, jak również wykonujemy szafy, zabudowy wnęk czy też garderoby. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w zakładce oferta.

Podczas produkcji posługujemy się narzędziami znanych marek takich jak Festool, Bosch, Makita oraz stosujemy najwyższej klasy akcesoria meblowe renomowanych firm Blum czy Hettich. Wszystko to sprawia, że nasi klienci mają gwarancję trwałości, funkcjonalności oraz jakości użytych materiałów. Ponadto w swojej ofercie posiadamy bogatą kolorystykę i różnorodność materiałów wykorzystywanych do produkcji mebli.

Zapoznaj się z naszym asortymentem, a  z pewnością uda Ci się znaleźć dokładnie to czego szukasz… a może potrzebujesz pomocy? Zachęcamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszymi realizacjami. Zapraszamy do współpracy!

Potrzebujesz profesjonalnej porady?

Co zyskujesz?

Jakość

Tworzymy solidne meble wykonanych z dbałością o detale

Wygoda

Nasza firma zapewni Ci kompleksową realizację usług

Gwarancja

Posiadamy młodą wykwalifikowaną kadrę pracowników